Napisz email o swoich wakacjach po angielsku
Napisz wiadomość dla niej / niego a w niej: - napisz o swoich planach na wieczór, - poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór, - podaj orientacyjną godzinę powrotu do domu, - poproś o zrobienie .Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Gdzie byłeś?. W trakcie pobytu w górach prawie cały czas wypełniały nam .Mam napisać o swoich wakacjach a ja nigdzie nie byłam pomoże ktoś 2016-08-30 08:31:09; Wypracowanie po angielsku o wakacjach?. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. Wskazówki jak napisać list nieformalny po angielsku oraz przydatne zwroty - matura podstawowa z języka angielskiego.Po Angielsku.Napisz 10 zdań co robisz i o której w np.Poniedziałek.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. To wszystko na dzisiaj, czekajcie na jutrzejszy post!. Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Byłam tam z mamą tatą i bratem.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis wakacji po angielsku: wstęp..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

10,399 wizyt.. zadanie .List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. 100 słów, minimum 50 2013-05-06 19:18:39; napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Napisz w nim:-gdzie jedziesz-co będziesz robić -z kim jedziesz-jaka będzie pogoda-czym tam pojedziesz Autor edytował treść zadania 26.1.2011 (19:37), dodano Po Angielsku.Zadanie: napisz speecha po angielsku , opowiedz o swoich wakacjach pomóżcie Rozwiązanie: if you 39 d ask me what time of year i like the most, my answer would be the holidays after Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.W czasie pobytu na wakacjach w Londynie wynajmujesz pokój z kolegą lub koleżanką.. Rozwiń swoją wypowiedz w każdym z tych pod punktów.. 1 odpowiedź.. Przykład listu nieformalnego po angielsku - list do przyjaciela, kolegi, przyjaciółki, koleżanki.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Co robiłaś wczoraj.. Co zazwyczaj robisz.. Napisz o pogodzie.. +1 głos.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Angielski e-mail do koleżanki 2013-09-23 21:07:00; Napisz e-mail do .Napisz krótkie mroczne opowiadanie po angielsku 2013-01-02 19:54:25; napisz krutkie opowiadanie np. o wakacjach 2015-09-21 18:22:15; napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02; Napisz opowiadanie o psie po angielsku..

Mam napisać e-mail o wakacjach do kolegi.

E-mail z angielskiego max.. To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać wpis na bloga po angielsku.List prywatny po angielsku - wzór.. 6,945 wizyt.. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.Zadanie: napisz speecha po angielsku , opowiedz o swoich wakacjach pomóżcie nie za długie 10 zdań Rozwiązanie: the first month of holidays i spent at home often i went out with friends at the disco or toNapisz maila ko koleżanki o swoich planach na wakacje.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz e-mail po angielsku do znajomego 80-100 słów o swoich wakacjach za granicą -kiedy i z kim tam byłeś -co robiłeś -nie fajne zdarzenie -Mam wielki problem na jutro muszę napisać wypracowanie o mojej przygodzie na wakacjach proszę o pomoc :cry: Tekst do przetłumaczenia: Wakacje spędziłam nad morzem.. Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napiszę e-maila po angielsku o wakacjach.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.

2011-09-14 19:16:05; witam mam do napisania 5 zdań po angielsku o swoich wakacjach pomoże ktoś robiłem : np: grałem w komputer byłem nad możem u babci siostry 2017-09-06 17:33:01Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.E-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu.. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple.. Co robiłeś?. 2012-05-17 20:08:05; napisz opowiadanie o sobie po angielsku 2010-10-11 16:38:17E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Słów od 50 do 100 Czas; teraźniejszy Pisz jako dziewczyna Z .Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Pewnego dnia leżałam na plaży i się opalałam.. Jeśli czytanie jest na Twojej liście, tak jak na mojej, napisz co czytasz.. Co będziesz robić jutro.Napiszesz e-mail do kolegi o wakacjach?. Musi się w nim znaleźć: *pogoda *co tam robiłam *opis miejsca NAGRODA CZEKA!.

Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.

Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. To nic trudnego!. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Pojechaliśmy w lipcu.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt