Test ze wskaznikiem tygodnia
Przeznaczony do samodzielnego stosowania w domu.. Gdy zniknie symbol oczekiwania, pojawi się wynik.. Dokonuje pomiaru stężenia hormonu hCG pozwalając na określenie liczby tygodni, które minęły od zapłodnienia (tak dokładnie jak USG).Test można wykonać od 5 dni przed oczekiwaną miesiączką lub w przypadku braku możliwości określenia spodziewanego początku miesiączki 19 dni od stosunku.. - 7582215879 w archiwum Allegro.. Sprawdź dostępność leku Test ciążowy CLEARBLUE CB9 ze wskaźnikiem tygodnia ciąży w mieście Tomaszów Mazowiecki.Cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży Clearblue CB 9 pomaga kobiecie sprawdzić, czy jest w ciąży oraz określić jej zaawansowanie.. Data zakończenia 2019-05-20 - cena 28,29 złTest ciążowy Clearblue ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży jest pierwszym i jedynym testem, który jest tak dokładny, jak badanie ultrasonograficzne w określaniu zaawansowania ciąży.. Końcowy wynik testu ze wskazaniem szacowanego tygodnia ciąży zostaje wyświetlony w ciągu 3 minut.Cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży CB9 Clearblue to jedyny test ciążowy, który oprócz samej informacji o zajściu w ciążę lub jej braku.Test ciążowy Clearblue ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży jest pierwszym i jedynym testem, który jest tak dokładny, jak badanie ultrasonograficzne w określaniu zaawansowania ciąży 1.Jego Smart Dual Sensor™ nie tylko określa Twój stan słowami „Ciąża" lub „Brak ciąży", ale także wskazuje, jak bardzo jest ona zaawansowana.Clearblue Cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży CB9 na ekranie wskazuje tygodnie od zapłodnienia 1-2, 2-3 lub 3+..

Twój końcowy wynik zostanie wyświetlony w ciągu 3 minutAle kosztuje test ciążowy clearblue ze wskaźnikiem tygodnia.

Sprawdź zastosowanie produktu Test ciążowy CLEARBLUE CB9 ze wskaźnikiem tygodnia ciąży i zarezerwuj go przez KtoMaLek.plInformacje o CLEARBLUE test ze wskaźnikiem tygodnia ciąży !. Jego Smart Dual Sensor nie tylko określa Twój stan słowami „Ciąża" lub „Brak ciąży", ale także wskazuje, jak bardzo jest ona zaawansowana.Po wykonaniu Testu ciążowego Clearblue ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży zapali się symbol klepsydry oznaczający oczekiwanie w celu potwierdzenia, że test jest realizowany.. Jego Smart Dual Sensor™ nie tylko określa Twój stan słowami „Ciąża" lub „Brak ciąży", ale także wskazuje, jak bardzo jest ona zaawansowana.Clearblue, test, ciążowy CB9 ze wskaźnikiem tygodnia ciąży, 1 szt. - Testy ciążowe i owulacyjne - Seks i potencja - Bez recepty Infolinia +48 503-027-892 / 42 688-48-48Charakterystyka Test ciążowy Clearblue ze wskaźnikiem tygodnia ciąży jest pierwszym i jedynym testem, który jest tak dokładny, jak badanie ultrasonograficzne w określaniu zaawansowania ciąży.. Przeznaczony do samodzielnego stosowania w domu.Charakterystyka Test ciążowy Clearblue ze wskaźnikiem tygodnia ciąży jest pierwszym i jedynym testem, który.. Dobra cena, szybka wysyłka - sprawdź!Informacje o CLEARBLUE TEST CIĄŻOWY ZE WSKAŹNIKIEM TYGODNIA APT - 7557834662 w archiwum Allegro..

Wyrób medyczny pokazuje wynik z dokładnością do konkretnego tygodnia ciąży, w ciągu 3 minut od wykonania testu.

Cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży o jedyny test ciążowy, który oprócz samej informacji o zajściu w ciążę (lub jej braku) pokazuje dodatkowo, jak wiele tygodni wstecz doszło do zapłodnienia.. Test na podstawie wykrycia hormonu ciążowego hCG (gonadotropiny kosmówkowej) w wyraźny i czytelny sposób wskaże na cyfrowym wyświetlaczu odpowiednio: "Ciąża" lub "Brak ciąży".Clearblue Cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży CB9 na ekranie wskazuje tygodnie od zapłodnienia 1-2, 2-3 lub 3+.. Kontakt z nami Skontaktuj się z nami: 0123-456-789.. Dokładny w ponad 99% w wykrywaniu ciąży od dnia spodziewanej miesiączki.. Test można wykonać od 5 dni przed oczekiwaną miesiączką lub w przypadku braku możliwości określenia spodziewanego początku miesiączki 19 dni od stosunku.Cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży CB9 Clearblue to jedyny test ciążowy, który oprócz samej informacji o zajściu w ciążę (lub jej braku) pokazuje dodatkowo, jak wiele tygodni wstecz doszło do zapłodnienia.. Przeznaczony do samodzielnego stosowania w domu.Clearblue Test Ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży 1 szt. Test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży Clearblue cechuje się wysoką czułości i dokładnością na poziomie 99%.Test ciążowy Clearblue cyfrowy - wykrywanie wczesnej ciąży, test pokazujący tydzień ciąży, planowanie ciąży, 1 sztuka w e-ZikoApteka..

Lekarz może obliczyć wiek ciąży na podstawie pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a nie od poczęcia.Clearblue Test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży x 1 sztuka.

Możesz zablokować ich działanie na Twoim urządzeniu.. Przejdź do głównej treści Przejdź do menu.. Zapraszamy!Clearblue test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży to test strumieniowy wykrywający obecność w moczu hormonu hCG (gonadotropiny kosmówkowej), którego stężenie wzrasta w I trymestrze ciąży.. Strona wykorzystuje pliki cookies.. Jego Smart Dual Sensor™ nie tylko określa Twój stan słowami „Ciąża" lub „Brak ciąży", ale także wskazuje, jak bardzo jest ona zaawansowana.Cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży CB9 Clearblue to jedyny test ciążowy, który oprócz samej informacji o zajściu w ciążę (lub jej braku) pokazuje dodatkowo, jak wiele tygodni wstecz doszło do zapłodnienia.. Można zastosować go do 5 dni przed spodziewaną datą miesiaczki.Test ciążowy Clearblue ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży jest pierwszym i jedynym testem, który jest tak dokładny, jak badanie ultrasonograficzne w określaniu zaawansowania ciąży.. Test ciążowy Clearblue ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży jest pierwszym i jedynym testem, który jest tak dokładny, jak badanie ultrasonograficzne w określaniu zaawansowania ciąży1.. Przeznaczony do samodzielnego stosowania w domu.Test ciążowy ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży jest pierwszym i jedynym testem, który jest tak dokładny, jak badanie ultrasonograficzne w określaniu zaawansowania ciąży1..

Test ciążowy Clearblue ze wskaźnikiem tygodnia ciąży to produkt, który nie tylko określi, czy doszło do zapłodnienia, ale wskaże również, ile tygodni minęło od poczęcia.

Zobacz opis i cenę produktu oraz skorzystaj z naszej oferty w aptece online.. Zaloguj się Twoje konto * DARMOWA DOSTAWA OD 250,00 zł * .Test ciążowy CLEARBLUE CB9 ze wskaźnikiem tygodnia ciąży - interakcje (z alkoholem, żywnością, innymi lekami), dawkowanie, cena, poziom refundacji.. Jego Smart Dual Sensor™ nie tylko określa Twój stan słowami „Ciąża" lub „Brak ciąży", ale także wskazuje, jak bardzo jest ona zaawansowana.OpisWskazania:Cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży CB9 Clearblue to jedyny test ciążowy, który oprócz samej informacji o zajściu w ciążę (lub jej braku) pokazuje dodatkowo, jak wiele tygodni wstecz doszło do zapłodnienia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt