Test lektury o psie który jeździł koleją
MarrMarr 2 lata temu.. pytanie 1 z 15.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. ZADANIE 1.. Mają kształt ogromnego buta.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Co wiemy o Włoszech?. Pobierz (doc .. "O psie, który jeździł koleją" to lektura sugerowana dla klasy 3.. 2011-10-16 20:17:42 Dlaczego pies z lektury "O psie który jeździł koleją " jest bohaterem?. Dzisiaj tylko niektóre dzieci chętnie sięgają po książki.. zosia1011 4 lata temu.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. Na cholewie, a także na .. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Lista pytań z lektury O psie, który jeździł koleją.. 2011-10-16 20:17:42 Kto napisał książkę pt.: "O psie który jeździł koleją " 2010-03-14 20:54:47 Załóż nowy klub 2010-06-14 15:07:13 Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją " ?. Skomentuj.. Autorem książki jest Roman Pisarski.. O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:2910.. Błyskawica).Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w .• O psie, który jeździł koleją - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Roman Pisarski - biografia i charakterystyka twórczości • Literatura dla dzieci i młodzieży • Poczwarka - streszczenie skrótowe, plan wydarzeń • Maciej Wojtyszko - biografia i charakterystyka twórczościChcesz wesprzeć rozwój kanału?.

Bardziej szczegółowoO psie, który jeździł koleją.

Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiktóry jeździł koleją (1) Kwadrans (1) Kwadrat (2) Kwartał (1) Kwartały (1) Kwiaty w domu (1) Kwiaty wiosenne (3) Las (9) Legenda mapy (1) Legenda o Lechu i Białym Orle (1) Legendy polskie (1) Lekarz (1) Lektura (24) Lewa i prawa strona (1) Lewa noga (1) Lewa ręka (1) Liczby (18) Liczby do 10 (13) Liczby do 100 (2) Liczby do 30 (1 .O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Zgadnę Twój numer z .Plik test ze znajomości lektury O psie który jeździł koleją.docx na koncie użytkownika kret65 • folder lektury • Data dodania: 16 kwi 2013III O psie, który jeździł koleją.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Udostępnij.. .o psie, ktÓry jezdziŁ kolejĄ - roman pisarski - streszczenie szczegÓŁowe admin, śr., 11/12/2008 - 17:38 Translator Polsko Niemiecki - Niemiecko Polski - darmowe tłumaczenie tekstówZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.O psie który jeździł koleją?.

3) Kto nazwał psa Lampo?Quiz O psie który jeździł koleją.

4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00 Pobrań 480. .. Quiz wiedzy o bajkach Disneya nadesłany przez Panią Annę Frąckowiak na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Publikacja zawiera (moim zdaniem) ciekawy dla dzieci cykl pracy z lekturą w klasie III ,,O psie, który jeździl koleją".. Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:O psie, który jeździł koleją.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: O psie, który jeździł kolejąJak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. Opowiadanie „O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Kreator: Stwórz własną mapkę w Among Us!. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Play this game to review Other.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury O psie, który jeździł koleją, poziom trudny1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Wykonaj test sprawdzający z lektury „Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Test ze znajomości lektury „O psie, który jeździł koleją" Czytelnik w bibliotece Beata Maciąg..

Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.

MILIONERZY: Zima.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł. Można zrealizować cały cykl zajęć, bądź wybrać niektóre jego części.O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. Jak dobrze znasz niesamowitą i wzruszającą historię podróżującego psa?. Opis fabuły..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt