Przeczytaj tekst do każdego akapitu dopasuj właściwy nagłówek jeden nagłówek został podany dodatkowo
dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. 2011-02-05 14:10:37Przeczytaj tekst.. Przeczytaj poniższy tekst, a następnie każdemu (1-4) przyporządkuj odpowiedni nagłówek (A-E).. dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). 1 2 3Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów Jeden nagłówek został podany dodatkowo.Przeczytaj poniższy tekst i do każdego akapitu (1-5) dopasuj właściwy nagłówek (A-G).. Uwaga!. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.Przeczytaj i przetłumacz poniższy tekst, a następnie każdemu fragmentowi (1-4) przyporządkuj odpowiedni nagłówek (A-E).Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu.. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). daje naj 2012-05-09 15:24:30EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018.. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Do każdego akapitu (1.1.-1.3.). EGZAMIN Przeczytaj poniższy tekst.. Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.. Uwaga!. Do każdego akapitu (5.1-5.3) dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. Wpisz odpowiednie litery w kratki (1-3).. Do każdego akapitu (4.1-4.3) dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. Uwaga: jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.. Do każdego akapitu dopasuj właściwy nagłówek (A-F)..

🎓 Przeczytaj poniższy tekst i do każdego akapitu (1-5) dopasuj właściwy nagłówek (A-G).Przeczytaj tekst.

Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.. Do każdego akapitu ( 1-5) dopasuj właściwy nagłówek (A-F) Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żądnego akapitu .. Uwaga!. O godzinie 9 podstawa, o 11 rozszerzenie.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie .Zadanie z angielskiego pomóżcie.. 2011-02-05 14:10:37; Angielski: Przeczytaj tekst i wpisz odpowiednie słowa.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów.. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego fragmentu.Przeczytaj poniższy tekst i do każdego akapitu (1-5) dopasuj właściwy nagłówek (A-G).. UWAGA!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.Przeczytaj tekst.. Tutaj znaPrzeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. Odpowiedzi i arkusz CKE z poziomu podstawowego .Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu..

Do każdego akapitu dopasuj właściwy nagłówek (A-E).

Przeczytaj tekst.. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w miejsca 1-5.. JĘZYK ANGIELSKI - ROZSZERZENIE - ten przedmiot zaplanowano na piątek, 19 kwietnia.. Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.. Do każdego akapitu (3.1-3.3) dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. dopasuj właściwy nagłówek (A-E).Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. Do każdego akapitu (1-3) dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. Dobierz właściwy nagłówek A-G do każdego fragmentu tekstu.. dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. OthersPrzeczytaj tekst.. Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.. dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. Przeczytaj tekst.. Wybierz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.Przeczytaj i przetłumacz poniższy tekst, a następnie każdemu fragmentowi (1-4) przyporządkuj odpowiedni nagłówek (A-E).Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu..

Do każdego akapitu dopasuj właściwy nagłówek (A-F).

Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Zapisz odpowiedzi w .Trwa matura 2017.. Uwaga!. !Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu!. dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Uwaga!. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.. Uwaga!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt