Charakterystyka felix polon
Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi.. Felix Polon ma 13 lat chodzi do 1 klasy gimnazjum im.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Rodzina Felixa Polona.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Ich przygody opisane są w 4 tomach Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa Katastrofa i 3 niewydanej jeszcze Felix Net i Nika oraz Pałac SnówFelix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności Felix Polon .Felix Polon.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im..

Ma psa Cabana, z którym jest bardzo związany.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Felix Polon.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Zapomniałeś, kim jest Net Bielecki, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. W jego plecaku można znaleźć mnóstwo mniej lub bardziej potrzebnych przedmiotów: od liny z automatyczną wyciągarką przez lampkę nocną po apteczkę.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek „Felix, Net i Nika".. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Charakterystyka postaci Felix Polon.. Kosika.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Jest mądry, uczynny, inteligentny, opanowany i spokojny.. Jest mądry, uczynny, inteligentny, opanowany i spokojny.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Felix, Net i Nika to seria książek napisanych przez Rafała Kosika.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas których zajadali przysmaki babci Lusi.Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum..

Stwierdziła: „jesteście moimi najbliższymi przyjaciółmi.• Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułce; Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.

Felix, Net, Nika - bohaterowie, .Postacie tytułowe Felix Polon.. Charakterystyka wewnętrzna Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. Jest jednym z głównych bohaterów książki pt. "Felix, Net i Nika".. Chodzi z Laurą, mimo iż nie ma podejścia do.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im.. Charakterystyka zewnętrzna Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. 51 osób lubi to.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Charakterystyka wewnętrzna Poza Felixem i Netem nie miała innych bliskich sobie osób.. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Felix Polon Szczupły, jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Podobnie jak jego ojciec, ma zamiłowanie do majsterkowania i tworzenia różnych urządzeń i robotów.Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal „zabytkowe" narty, należące do jej dziadka..

Facebook umożliwia...Charakterystyka Net Bielecki: Świrnięty komputerowiec,miłośnik gier komputerowych,twórca programu AI zwanego Manfred,mądrzejszy od swojego nauczyciela od informatyki,świetny w matmie i informie,zazdrosny o Nikę.Doskonały hacker.82% Net Bielecki - charakterystyka - Felix, Net i Nika; 81% Nika Mickiewicz - charakterystyka - Felix,.

Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Jest jednym z głównych bohaterów książki pt. "Felix, Net i Nika".. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Opowiada ona o trójce niezwykle uzdolnionych gimnazjalistów.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Ma urodziny w drugiej połowie września.Felix Polon.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.. Jego wynalazki wiele razy pomogły przyjaciołom wyjść z różnych opresji.. Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.Felix Polon [edytuj | edytuj kod] Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Sam także konstruuje wynalazki.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Net nazwał je „drewnianymi deskami", a Felix: „wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.).. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Charakteryzują go szeroka wiedza ogólna i pomysłowość.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Ma piwne oczy i blond włosy często chodzi w niebieskich jeansach i pomarańczowym swetrze jest średniego wzrostu.Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Chodzi z Laurą, mimo iż nie ma podejścia do dziewczyn.Felix Polon jest na Facebooku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt