Charakterystyka imienia weronika
Potrafi dostosować się do istniejących warunków.Charakterystyka Weroniki - co oznacza imię Weronika?. To typ, który więcej robi niż mówi.Weronika jest wzorem spokoju i równowagi.. Jest świętą Kościoła katolickiego, ormiańskiego i prawosławnego.Lubi błyszczeć i olśniewać otoczenie dobrym humorem oraz dowcipem, ale niechętnie się zwierza i często ukrywa swe prawdziwe oblicze.. Osoby o liczbie imienia 3 mają .Jakie mogą być fajne przezwiska, zdrobnienia od imienia Weronika?. Jest również orędowniczką w przypadku poważnych obrażeń, krążenia krwi i dobrej śmierci.Weronika często przedstawiana jest jako młoda kobieta, w rękach trzyma chustę, na której widać twarz Jezusa.. 2010-02-27 15:15:44 Znacie jakieś fajne przezwiska do mojego imienia ( Weronika ) ?. Szczególnie często malowano jej wizerunek w baroku, niemniej do dzisiaj jej postać wzbudza ciekawość, przez fakt, że na jej chuście widnieje oblicze Jezusa.. Jestem zodiakalnym Lwem i zarówno charakterystyka imienia jak i również znaku zodiaku to opis mnie samej.. Cechy charakteru.. Dzieci uczy i wychowuje poprzez pracę.. Charakterystyka Kompatybilność % Twórczy 100% Aktywny 96% Przyjazny 95% Uprzejmy 92% .Imię będące złożeniem wyrazów greckich phero niosę oraz nike zwycięstwo, czyli niosąca zwycięstwo.. Święta Weronika jest patronką fotografów, gospodyń parafialnych, szwaczek, tkaczy i kupców..

Zapis runiczny imienia Weronika.

Weronika i Bartek tabela wyników zgodności 12 funkcji.. Ranking imion dla dziewczynek 2019: Maja, Lena, Julia, Zuzanna.. Potrzebuje mężczyzny, który nie będzie jej dawał powodów do zazdrości.. Nigdy jednak nie ulega słomianemu zapałowi.Liczba imienia 3 wprowadza silne związki z naturą i daje osobowość twórczą z dużymi pokładami wyobraźni.. Zdrobnienia.. Ma niełatwy.. Praca i kariera zawodowa.. Ma niełatwy charakter.. Imię Weronika, jak i drugie, pokrewne - Berenika, pochodzi od greckiego phere-nike, co znaczyło "przynosząca zwycięstwo".Imieniny Weroniki wypadają: 13 stycznia, 4 lutego, 17 maja, 9 lipca oraz 12 lipca.. Weronika w innych językach.. Aby dokonać odpowiednich obliczeń, musimy znać liczbową wibrację każdej z liter.. Nie stroni od towarzystwa, zwłaszcza jeśli są tańce i muzyka.. Aż usiadłam z wrażenia :) oprócz koloru bo lubię wyraziste kolory np połączenie czerni z amarantem.. Częstszym wariantem tego imienia jest Weronika.Znaczenie imienia Bożena.. Jest bardzo religijna, dobra jako matka i żona.. .Imię Weronika szczęśliwy kamień: oliwin zwierzę: gołębica planeta: wenus szczęśliwa liczba: 6 znak zodiaku: waga, panna pochodzenie: greckie roślina: lilia znaczenie: „przynosząca zwycięstwo" szczęśliwy kolor: kremowyWeronika Charakterystyka imienia Weronika..

Pochodzenie i znaczenie imienia.

Będzie dobrym pracownikiem, oddanym przyjacielem,.. Życie towarzyskie.. Weronika roztacza wokół siebie niebywały czar, wabi i kusi, ale nie wszystkim się podoba.. Posiada skłonność do zamykania się w sobie i nie zawsze ujawnia swe myśli i uczucia.. Opanowana, pomysłowa, nowatorska.Charakterystyka imienia Weronice można zaufać.. Jej postać wspomniana jest w szóstej stacji drogi krzyżowej.Weronika z Jerozolimy), 9 VII (św. Weronika Giuliani) oraz inne Imieniny: 13 I, 4 II, 17 V, 9 VII, 12 VII Szczęśliwa liczba: 6 Szczęśliwy kamień: oliwin Szczęśliwy kolor: kremowy W 2020 roku 1855 rodziców nazwało swoje dziecko imieniem Weronika.. Patronką kobiet o tym imieniu jest święta Weronika, postać z historii biblijnej.Sprawdź znaczenie i pochodzenie imienia Selena na Niebieskie Pudełko.. Potrafi dawać przykład jak radzić sobie w życiu.. Harmonia wewnętrzna i doskonała adaptacja do otoczenia są to charakterystyczne cechy typowej Trójki.. Znane Weroniki.. Ma jednak w sobie Weronika duże pokłady miłości i czułości.Charakterystyka - znaczenie imienia to kobieta niezwykle pracowita i wytrwała.. Sprawom rodzinnym oddaje się bez reszty, dom czyniąc swoim królestwem.. Weronika posiada wiele wdzięku i elegancji.. Ma bardzo optymistyczne podejście do życia i ludzi.. Imię oznaczające osobę, która niesie zwycięstwo..

Znaczenie imienia Weronika Rodzina i miłość.

W Polsce pojawiło się ok. wieku XIII.. To kobieta zaradna i dobra, posiadająca duże doświadczenie życiowe i chętnie służąca radą innym.. W uczuciach jest dość narwany i poszukuje przygód.Charakterystyka imienia: Weronika ma niełatwy charakter.. Bywa raczej skryta i nie lubi wylewności ze strony innych osób.. W Rankingu najpiękniejszych imion Mamotoja imię Weronika otrzymało 431 głosów.Weronika - znaczenie i pochodzenie imienia Także : Weronisia, Weroniczka, Wera Znaczenie : przynosząca zwycięstwo Planeta : Wenus Znane : Weronika Książkiewicz, Weronika Marczuk, Weronika Rosati Imieniny : 13 stycznia, 4 lutego, 17 maja, 9 lipca Historia imienia.. To kobieta zdecydowana, pracowita, nieco chmurna, zazdrosna, ale posiadająca bogactwo czułości i miłości.. Nigdy nie odpuszcza.. 2012-01-08 22:29:51Wszystko zgadza się w 100%.. Surowo ocenia ludzi, drobiazgowo analizuje fakty, jest nieufna.. Weronika doskonale poradzi sobie w każdej sytuacji.. Często wcześniej zmienia partnerów, poszukując tego jedynego, którego może obdarzyć zaufaniem.. Nie chce, żeby wszystkie kobiety były nim zachwycone, ani żeby on się zachwycał innymi.. No i musi być ostrożny w słowach, bo Weronikę łatwo urazić i się obraża.Pochodzenie: Imię żeńskie pochodzenia greckiego.Etymologia imienia wywodzona jest z greki od słów phero - niosę i nike - zwycięstwo..

2010-03-21 12:39:13 Jakie znacie przezwiska do imienia Weronika ?

Weronika jest osobą waleczną, silną, szlachetną, przebojową, zdecydowaną, energiczną, upartą, bardzo pracowitą, zasadniczą, zdyscyplinowaną, sympatyczną, bardzo lubianą, życzliwą i wesołą.. Kocha przyrodę, lubi czytać .Weroniki, które miało przebiegać u boku nawróconego Zacheusza, a zakończyć się misją przeniesienia relikwii Marii z Nazaretu do Soulac.. Imię Weronika w innych językach.. Phero — niosę oraz nike — zwycięstwo.. Imieniny: 13 stycznia, 4 lutego, 17 maja, 9 lipca, 12 lipca Charakterystyka: Kobiety o tym imieniu sprawiają wrażenie zahukanych, nieśmiałych, nie wiedzących, że da się żyć inaczej - lepiej.. Niebieskie Pudełko to serwis dla kobiet w ciąży i matek małych dzieci.Liczba imienia jest sumą wartości wszystkich liter (samogłosek i spółgłosek) imienia (lub pseudonimu, dla którego przeprowadzamy obliczenia).. Wolny czas spędza zazwyczaj na czytaniu książek .Weronika (imię żeńskie) W innych językach.. Weronika to kobieta bardzo urocza.Weronika - matrona z Jerozolimy, która towarzysząc Jezusowi niosącemu krzyż na Górę Kalwarię, otarła mu chustą twarz.. Jest nawet skryta.. W języku angielskim odpowiednikiem imienia Weronika jest forma Veronica, we francuskim Veronique, w niemieckim zaś - Veronika.. Jest nastawiona na karierę i duże zyski.Zdyscyplinowana.. Natomiast niektóre źródła utożsamiają ją z kobietą uleczoną przez Jezusa Chrystusa z krwotoku.. Jest pewna siebie, zdecydowana i nieco pochmurna, bywa zazdrosna i zamknięta w sobie.. Numerologiczna 3 uznawana jest za wibrację bardzo korzystną i przynoszącą szczęście.. Ceni sobie samotność, chociaż stale otacza się sporym towarzystwem.. Nie poddaje się trudnościom, lecz pokonuje je i osiąga upragniony cel.. Posiada duże doświadczenie życiowe i chętnie służy radą i pomocą innym.. Potrafi trzymać dyscyplinę i wymagać, a wymaga wiele od siebie,ale też od innych.Weronika: charakterystyka osoby Weronika jest małomówna, skryta, bywa wręcz pochmurna.. Imię Weronika według astrologów i .Znaczenie imienia Weronika Co oznacza imię Weronika?. Z drugiej strony wyróżnia ją duża pewność siebie, żywiołowość i pracowitość.. Roztacza wokół siebie atmosferę domowego ciepła i bezpieczeństwa.. Charakter ma jednak niełatwy.. Jest jak lilia, symbol piękna, czystości i silnego zapachu, który jednak nie wszystkim musi się podobać..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt