Notatki z ciemności
Seans tylko dla widzów dorosłych.. Do 2019 roku wojna domowa w Syrii pochłonęła życie około pół miliona ludzi.. tytuł/reżyser.. Wojna wywróciła ich życie do góry nogami: były oficer reżimowych wojsk po .. Film powstał w 2014 roku.. Jest to jedyna szansa aby nie kierując się uprzedzeniami poznać życie mieszkańców Aleppo, tego z czym przyszło im się zmagać na co dzień.Aleppo.. Zginęło ponad 21 tysięcy dzieci… 12 milionów Syryjek i .Projekcja filmu „Aleppo.. Ten wyjątkowy dokument zrealizowany przez polskich twórców latem ubiegłego roku wspólnie z miejscowymi Syryjczykami ukazuje życie oblężonego miasta z perspektywy siedmiu postaci.. Początek o godz. 18.00 w Sali Teatralnej MDK, przy ul. Matejki 11.. Romany Bobrowskiej w ramach STREFY TISCHNERA w Radiu Kraków we czwartek 14.04 o godz. 17.00.. Film dokumentalny; Produkcja: Polska.. NOTATKI Z CIEMNOŚCI.. Wstęp wolny.. Wstęp wolny.. Notatki z ciemności Notes from the Dark E1 lektor PL.avi • Wstrząsający zapis wojny w Syrii.. Notatki z ciemności" w reżyserii Wojciecha Szumowskiego i Michała Przedlackiego.. Notatki z ciemności.. 25 listopada 2017 17:00 - Zapraszamy na projekcję niezwykle poruszającego filmu w reżyserii Wojciecha Szumowskiego i Michała Przedlackiego.. Notatki z ciemności dokumentalny inne reż.: Wojciech Szumowski, Michał Przedlacki scen.. Pokaz filmu Wojciecha Szumowskiego i Michała Przedlackiego..

Notatki z ciemności.

Notatki z ciemności (2014) - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl.. Obejrzeliśmy film w reż. Michała Przedłackiego i Wojciecha Szumowskiego z 2014 r. w ramach ogólnopolskiej akcji wzmacniania postaw tolerancji i kształtowania wzajemnego, ogólnoludzkiego zrozumienia.. Wojciech Szumowski i Michał Przedlacki rozmawiają z Syryjczykami o rewolucji i marzeniach o wolności.. Dotknęła miliony mieszkańców tego pamiętającego starożytność kraju.24 kwietnia w Londynie odbędzie się pokaz filmu "Notatki z ciemności.. : Wojciech Szumowski, Michał Przedlacki Polska 2014 90 min.. Notatki z ciemności.. Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria.NOTATKI Z CIEMNOŚCI.. film dokumentalny 55 min Wstrząsający zapis wojny w Syrii.. Aleppo" - film dokumentalny Wojciecha Szumowskiego i Michała Przedlackiego, filmowców związanych z Superwizjerem TVN, zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności na największym na świecie festiwalu filmów dotyczących praw człowieka - One World w Pradze.Film "Notatki z ciemności.. Film zostanie pokazany na specjalne zaproszenie Frontline Club w Londynie, opiniotwórczego klubu dziennikarskiego zajmującego się tematyką wojny.. Wojna w Syrii trwa praktycznie od 5 lat.. Rok produkcji: 2014.. Aleppo" zostanie zaprezentowany na specjalnym pokazie w studiu im..

Notatki z ciemności .

Wojciech Szumowski i Michał Przedlacki rozmawiają z Syryjczykami o rewolucji i marzeniach o wolności.. Obejrzeliśmy film w reż.. Po projekcji filmu odbędzie się spotkanie z reżyserem Wojciechem Szumowskim, Janiną Ochojską (PAH) i Ewą Piekarską (Polska Misja Medyczna)Notatki z ciemności.. Wśród bohateNotatki z ciemności Wojciech Szumowski i Michał Przedlacki rozmawiają z Syryjczykami o rewolucji i marzeniach o wolności.. Pokazuje Aleppo w drugim roku walk, walk, które w Syrii trwają do dzisiaj.. Po filmie dyskusja.. W bazie Upflix.pl film został po raz pierwszy zarejestrowany 2019-03-29; Dostępność filmu Aleppo.Notatki z ciemnościAleppo.. Wśród bohaterów filmu znaleźli się m.in. dziennikarz, sprzedawca warzyw, duchowny, przedsiębiorca, lekarz z polowego szpitala czy .Przejdź na stronę filmu Kiedy premiera Aleppo.Notatki z ciemności.. Dokument opowiada o mieszkańcach syryjskiego miasta Aleppo, którzy w ogarniętej wojną ojczyźnie próbują żyć i walczyć o wolność.. Frontline Club założony został przez twórcę dawnego Frontline News Television, Vaughana Smitha, na cześć kolegów, między innymi Rory Pecka .Notatki z ciemności.. Wśród bohaterów filmu znaleźli się m.in. dziennikarz, sprzedawca warzyw, duchowny, przedsiębiorca, lekarz z polowego szpitala czy właściciel sklepu z odzieżą.Directed by Michal Przedlacki, Wojciech Szumowski..

Notatki z ciemności".

Każdego dnia walczą o następne godziny życia.. O filmie: obok wybuchających bomb, pod ostrzałem snajperów bohaterowie filmu opowiadają o syryjskiej rewolucji i o swoich marzeniach.. Tags: film, kino .W majowej odsłonie cyklu ŚLADAMI TAJEMNIC zaprezentujemy dokument WOJCIECHA SZUMOWSKIEGO „Aleppo - notatki z ciemności", świadectwo tragedii rozgrywającej się w oblężonym mieście podczas wojny w Syrii.Notatki z ciemności, odc.. Reżyser spędził kilka miesięcy w pogrążonym w walkach Aleppo.. Górali 4, 31-959 Kraków, Poland.. Aleppo.Aleppo Notatki z ciemności ( cz.1 ) 18+ @ lukasz-machnik youtube.com # europa # swiat # polityka # kultura # nauka # zainteresowania Film dokumentalny o wojnie w Syrii Akcja dzieje sie w jenym z miast Syrii AleppoW najbliższy poniedziałek (20.11) zapraszamy na projekcję filmu dokumentalnego „Aleppo.. Film jest unikalnym, jednak przede wszystkim wstrząsającym, zapisem życia miasta widzianego z perspektywy sześciu jego mieszkańców, zrealizowanym przez 44 dni latem 2013 roku.. ; Ten wyjątkowy dokument zrealizowany przez polskich twórców latem ubiegłego roku wspólnie z miejscowymi Syryjczykami ukazuje życie oblężonego miasta z perspektywy siedmiu postaci.Sprawdź aktualne pokazy filmu Aleppo.. Gatunek: Film dokumentalny.. Dokument | Inne; 0; Ten wyjątkowy dokument zrealizowany przez polskich twórców latem ubiegłego roku wspólnie z miejscowymi Syryjczykami ukazuje życie oblężonego miasta z perspektywy siedmiu postaci..

Obejrzeliśmy film w reż.Notatki z ciemności".

Po projekcji odbył się krótki panel prowadzony przez dziennikarkę Dorotę Ceran, w którym wzięli udział .Notatki z ciemności" oraz na spotkanie z reżyserem tego dokumentu, Wojciechem Szumowskim.. „Z głębokości wołam do Ciebie, Panie…" W Łódzkim Domu Kultury KOD w naszym regionie zorganizował we wtorek 14 listopada 2017 r. o godz. 18:00 spotkanie pt. Społeczny dziennikarz, sprzedawca warzyw, duchowny .Notatki z ciemności (2014) Opublikowany 13 sierpnia, 2017 by Żona Egipcjanina.. W lipcu i sierpniu 2013 roku Autorzy realizowali, w powstańczym, bombardowanym mieście Aleppo, jako jedyna zachodnia ekipa filmowa, materiał do filmu dokumentalnego p.t.. Zdobywcy nagród są znani z tego, że regularnie otrzymywali świetne opinie od podróżnych, co plasuje ich w pierwszych 10% firm oferujących usługi turystyczne na całym świecie.Notatki z ciemności - wstęp wolny..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt