Argumenty antenora i aleksandra
1 Zadanie.. Zdecydowanie można stwierdzić, że miał pokojowe podejście do życia, co można wnioskowac na podstawie faktu, iż nie wydanie .Scharakteryzowanie Antenora i Aleksandra ( z Odpraw Posłów Greckich) Scharakteryzuj Antenora oraz Aleksandra i oceń postawę obywatelską tych bohaterów.. Argumenty Aleksandra: pokaż więcej.. iketaon to demagog, odwoŁywaŁ siĘ do najniŻszych uczuĆ sŁuchaczy: chĘci zemsty, pychy, poczucia nieuzasadnionej niczym racji.. Aleksander cenił sobie jego rady.. Zadanie premium.. PiPdCU Indywidualne.. 4 Zadanie.. 3 Zadanie.. - Argumenty - Pytania i odpowiedzi - Język polski.. 9 Indywidualne.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Pytania i odpowiedzi.. odbyŁo siĘ gŁosowanie.. 2 Zadanie.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Monologi Antenora stanowią swego rodzaju ramy utworu, gdyż rozpoczynają i kończą utwór.. Agnieszka Aleksandra Harrebye Sørensen.. Pytania i odpowiedzi.. Premium .Spór Antenora i Aleksandra (Parysa) Argumenty Antenora: Podkreśla, że Parys złamał prawo gościnności.. Rozwiązania zadań.. 6 Zadanie.. 8 Zadanie.. Dzięki oddaniu Heleny będzie można uniknąć wojny, którą zapowiadają Grecy.. 5 Zadanie.. Antenor był mieszkańcem Troi..

niewielu stanĘŁo przy antenorze.🎓 Napisz argumenty Antenora i Parysa na temat tego czy Helena ma zostać w Troi ("Odprawa posłów greckich".

Podręcznik cz. 2.. Rozwiązania zadań.. 7 Zadanie.. Był gościem Menelaosa i powinien okazać wdzięczność za miłe przyjęcie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt