Sprawdzian quo vadis profesor
Artur_Ostaszewski 3 lata temu.. Wymień trzy postacie historyczne.. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. Rozwiąż test!1.Petroniusz 2.Ursus (tu nie jestem pewny) 3.chrześcijanka 4.Akte 5.Winicjusza 6.Chilon 7.rybę 8.aby posłuchać nauk św. Piotra 9.aby pomógł jej w porwaniu Ligii 10.do Ancjum 11.dowiedział się że Rzym płonie 12.św.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Rozwiąż test!reżyseria:Jerzy Kawalerowiczscenariusz:Jerzy Kawalerowicz gatunek:Historycznyprodukcja:Polskapremiera:14 września 2001 (Polska) 30 sierpnia 2001 (świat)Podczas fali prześladowań rzymskich chrześcijan Marek Winicjusz zakochuje się w Ligii.Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo.. a) Adam Mickiewicz b) Aleksandro Fredro c) Henryk Sienkiewicz d) Józef Piłsudski 2) Jakim gatunkiem literackim jest ,, Quo Vadis " ?. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty; Sprawdzian historia klasa 4 dział 2 - Od Piastów do Jagiellonów; Sprawdzian historia klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej; Sprawdzian historia klasa 4 dział 4 - Ku .W gimnazjum obowiązkowo należy omówić jedną z powieści Sienkiewicza..

17 Obserwuj ...Quo vadis - test wiedzy.

Skomentuj.. Udostępnij.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Powtórz przed sprawdzianem.Quo vadis - sprawdzian ze znajomości Małgorzata Mielniczuk; Quo vadis - test z lektury Kazimierz Mazur; Renesans .. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.. 86 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Co chciał uczynić z Chilonem Winicjusz, gdy dowiedział się, że ten kazał Ususowi zamordować Glaukosa.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Test składa się z 12 pytań.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. PUBLIKACJE.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Kto był autorem i napisał,, Quo Vadis " ?.

Rozwiąż test!Quo vadis opracowanie, streszczenie.

Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Skomentuj.. Udostępnij.. 5.Kto to był:-Eunice-Ursus-Akte-Kroton - chryzestemis Pomponia Grecyna 7.. Quiz w Poczekalni.. Wyślij zgłoszenie .Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomościZobacz quiz: "Quo vadis".. Dlaczego Neron chciał zobaczyć palące się miasto?Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis #henryksienkiewicz #quovadis #lekturaszkolna #gimnazjum Test: Krzyżacy - Henryk Sienkiewicz, znajomośćTest Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wyślij zgłoszenie .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Kim byli rodzice ligii (ci prawdziwi) 4.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Ten wizualny Quiz powie Ci, czy jesteś optymistą, pesymistą, a może realistą?Plik quo vadis test profesor.zip na koncie użytkownika adambaldwin09 • Data dodania: 11 mar 2015..

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quo vadis - test.

Wykreśl punkt, który nie dotyczy powieści historycznej.. Sprawdzian wiadomości z „Quo vadis" Grupa 1 1. a) Dramat b) Powieść historyczna c) Przygodowa d) Kryminał 3) Podaj czas i miejsce akcji utworu.„Quo vadis" jak dobrze znasz?. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Test z lektury - Quo Vadis!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quo Vadis, pytania.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. W czym kompała się żona Nerona.. Proponuję sprawdzian znajomości "Quo vadis", jeśli dana klasa zdecydowała o opracowaniu tego dzieła.Sprawdź ile pamiętasz z tej wspaniałej książki!. Sienkiewicz w "Quo vadis": a) skupił się głównie na architekturze rzymskiejTest z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Quiz w Poczekalni.. Test składa się z 12 pytań.. Kto podpalił Rzym i dlaczego ?. W czterech zdaniach opisz zachowanie Chilona w czasie igrzysk.. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc.. : Powieść historyczna - oddany jest koloryt i realia epoki - odtwarzana jest struktura społeczeństwa - bohaterem jest detektyw, który stoi na straży moralności - dotyczy czasów wcześniejszych niż te, w których została napisanaKatalog Kazimierz Mazur, 2011-03-08 kolbuszowa Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lekturyRozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza..

Wymień czterech pierwszoplanowych bohaterów powieści „Quo vadis".

Udostępnij.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Piotra 13.Chilon wraz z innymi Chrześcijanami 14.prosił go o przebaczenie 15.wyrwali mu język i powiesili na krzyżu 16.Ursus musiał uratować ligie która była .Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt